BackBack
Previous product
Jorgan MILKY Jorgan MILKY Lek 2,490 Lek 3,290
Next product
Peshqir ALBATROS Peshqir ALBATROS Lek 120 Lek 1,190

ABALONE Jorgan

Lek 4,790 Lek 6,390

Përshkrimi: Jorgan Nima Home, idealë për muajt e vjeshtës dhe dimrit. Karakteristikë e   mikrofibrës janë fijet jashtëzakonisht të hollë dhe të barabartë me të cilin krijohen texturet shumë të dendura. Kjo...

160x240
220x240
Terracotta / Beige
Green / Gray
Pink / Brown
Dark Gray / Mustard Beige
Lek 5,990 Lek 4,790
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Jorgan Nima Home, idealë për muajt e vjeshtës dhe dimrit. Karakteristikë e   mikrofibrës janë fijet jashtëzakonisht të hollë dhe të barabartë me të cilin krijohen texturet shumë të dendura. Kjo është arsyeja pse pëlhura është shumë e butë ndërsa ka qëndrueshmëri dhe rezistencë të shkëlqyeshme ndaj larjes së shpeshtë, pa kërkuar kujdes të veçantë.

Përbërja: 100% mikrofibër

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Nuk pranon hekur
Mos përdor zbardhues ose klor


Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.