BackBack
-47%E shitur

SORAYA BEIGE QILIM DORE

Lek 37,400 Lek 19,900

Përshkrimi: Qilim i punuar me dorë nga 50% xhins dhe 50% pëlhura të riciklueshme. Thurja e punuar me dorë dhe kombinimi i materialeve të tij e bëjnë atë jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Miqësor...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Qilim i punuar me dorë nga 50% xhins dhe 50% pëlhura të riciklueshme. Thurja e punuar me dorë dhe kombinimi i materialeve të tij e bëjnë atë jashtëzakonisht të qëndrueshëm. Miqësor ndaj mjedisit dhe përbëhet nga 50% materiale të riciklueshme, një trend që është krijuar vitet e fundit. Ideal për dhomën e gjumit dhe dhomën e ndenjes gjatë muajve të pranverës dhe verës.

Përbërja: 50% xhins, 50% pëlhura të riciklueshme i punuar me dorë

Përmasa: 160x230 CM

Kujdes: 

1. Përdorni fshesën me korent kur pastroni qilimin, mos përdorni furçë.

2. Mos tërhiqni asnjë fije të zgjatur, nëse është e nevojshme pritini ato me gërshërë.

3. Mbajeni larg objekteve të mprehta, sipërfaqeve të nxehta, vatrave të hapura të zjarrit dhe vendeve me shumë lagështi.

4. Gjatë javëve të para, mund të ketë një sasi të vogël të daljes së fibrave. Kjo është normale dhe do të ulet gjatë kohës së përdorimit.

5. Sigurohuni që qilimi të jetë i pastër dhe i thatë. Ruajeni në një zonë të thatë dhe të ajrosur.

6. Mos e palosni qilimin, mbështilleni atë rrotull, me pjesën e sipërme të kthyer nga ana e brendshme.

Origjina: Prodhuar në Indi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.