BackBack

TEEPEE PINK Tenda për Fëmijë

Lek 13,790

Përshkrimi: Çadër për fëmijë e bërë prej pambuku 100%. Një skenë e mrekullueshme për fëmijë indiane - teepee që u ofron fëmijëve hapësirën e tyre të veçantë për të luajtur, pushuar dhe...

100x100x140
Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Çadër për fëmijë e bërë prej pambuku 100%. Një skenë e mrekullueshme për fëmijë indiane - teepee që u ofron fëmijëve hapësirën e tyre të veçantë për të luajtur, pushuar dhe ëndërruar.  Shumë e lehtë për tu mbledhur me një dyshek të rehatshëm për bazën e tij, duke ofruar rehati të madhe për fëmijët. Përbërja e saj e pambukut është antialergjike, antistatike dhe miqësore me fëmijët, kështu që fëmijët mund të kalojnë aq kohë sa të duan në çadrën e tyre.

Përbërja: 100% pambuk 
Përmasa: Tenta 100x100x140 & Dysheku 80x95

  • Tendë për Fëmijë
  • Përbërje Natyrale, e lehtë për tu mbledhur, me një dyshek 
  • Dizajn me yje
  • Ngjyrë Rozë

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.