BackBack
-50%

Batanije Bebi RELAX 4735

Lek 745 Lek 1,095

Përshkrimi: Batanije bebi Fleece anti-alergjik, me një cilësi jashtëzakonisht të butë, është e ngrohtë dhe e lehtë, ideale që fëmija juaj i porsalindur të shijojë një gjumë qetësues. Ajo ka një shtypje pambuku...

80x110
110x140
Lek 1,490 Lek 745
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Batanije bebi Fleece anti-alergjik, me një cilësi jashtëzakonisht të butë, është e ngrohtë dhe e lehtë, ideale që fëmija juaj i porsalindur të shijojë një gjumë qetësues. Ajo ka një shtypje pambuku në përfundim e cila është bërë nga pëlhura natyrale antialergjike. E gjeni në dy përmasa.

Përbërja: 100% poliestër
Pesha: 280 gr/m²

 Instruksionet e larjes:
 Larje në Lavatrice 30°C
 Nuk pranon hekur
 Mos përdor zbardhues ose klor

   

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.