E shitur

Batanije Velour 0445

Lek 9,990

Përshkrimi: Batanije velutë  jashtëzakonisht e butë, e lehtë dhe e ngrohtë për të ofruar një gjumë të rehatshëm dhe të qetë në netët e ftohta të Vjeshtës dhe Dimrit. Ajo ka një...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Batanije velutë  jashtëzakonisht e butë, e lehtë dhe e ngrohtë për të ofruar një gjumë të rehatshëm dhe të qetë në netët e ftohta të Vjeshtës dhe Dimrit. Ajo ka një strukturë të mrekullueshme kadifeje që ofron një ndjenjë ngrohtësie. Mbanë të paprekur ngjyrën dhe formën e tyre edhe pas një kohe të gjatë, pa kërkuar kujdes të veçantë.

Përbërja: 100% akrilik
Pesha: 690 gr / m2

Instruksionet e larjes:
Larje në temp 30°C, mos përdor tharëse
Nuk pranon hekur
Mos përdor zbardhues ose klor

 

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

  Mënyrat e Pagesës
  Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
  Mënyrat e Dërgesës

  Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

  Rreth Nesh

  Rreth Nesh

  Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

  Sprint Distribution

  Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

  Ecuria e Kompanisë

  Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.