DYSHEK AIDA

Lek 1

Përshkrimi: Dyshek AIDA   Dysheku AIDA i cili përbëhet nga 800 susta te pavarura për cdo m2 me diametër 18 cm. Eshte e veshur nga pelhure e kategorise LUX per te...

90x190
120x190
160x190
180x200
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Dyshek AIDA

 

Dysheku AIDA i cili përbëhet nga 800 susta te pavarura për cdo m2 me diametër 18 cm. Eshte e veshur nga pelhure e kategorise LUX per te ofruar nje rehati maksimale.

Dysheku me pelush të mesëm të modelit AIDA përmban lehtësim më të mirë të pikës së presionit, një mbulesë pëlhure antibakteriale që rregullon nxehtësinë dhe sistemin me mbështetës të mbështjelljes së xhepit të disponueshëm te AIDA

Është një dyshek i cili përshtatet në menyrë perfekte me format e trupit, duke i dhuruar në këtë menyrë një ndjesi të këndshme komforti.

 

Dysheku AIDA Ofron

800 Susta të pavarura për m2 (pocked spring)

Pëlhurë të thurur LUX

Fibra të silikonizuara

Shkumë me tegela

2 cm shkumë konfort

14 cm susta te pavarura

2cm shkumë konfort

Shkumë me tegela

Fibra të silikonizuara

Pëlhurë të thurur LUX

Antibakterial

Lartesia 21 cm

 

Antalergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Dizenjuar per EMA Hotelling

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.