-36%

Jastëk Fibra BAMBOO

Lek 3,990 Lek 2,590

Përshkrimi: Ky jastëk është realizuar tërësisht në itali me teknologjinë më të avancuar kombinuar me mjeshtërinë e personelit te specializuar. Fibrat e një teknologjie të lartë garantojnë mbështetje, frymëmarrje dhe komfort në...

50x80
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Ky jastëk është realizuar tërësisht në itali me teknologjinë më të avancuar kombinuar me mjeshtërinë e personelit te specializuar. Fibrat e një teknologjie të lartë garantojnë mbështetje, frymëmarrje dhe komfort në kohë. Sigurisht një suport i mirë për kokën dhe qafën.. kualiteti më i mirë për një gjjumë të rehatshëm.. Veshjes së jastëkut i janë shtuar mijëra mikrokapsula që përmbajnë esencën bamboo. Kontakti normal me jastekun e ben te lëshoje aromën që zgjat pafund dhe mbush ajrin në mënyrë të kontrolluar. Kjo pëlhurë e trajtuar me sistemin aroma i jep produktit në thelb clirimin gradual nëpërmjet kontaktit ose thërrmimit në pjesën tjetër normale.

Përbërja: 100% pambuk 
Mbushja: 100% fibër natyrale

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Itali

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.