BackBack
Previous product
Jorgan LIFE4U Jorgan LIFE4U Lek 4,000 Lek 6,400
Next product
VANITY 2A Jorgan Tek VANITY 2A Jorgan Tek Lek 15,900 Lek 7,490
-41%

Jorgan Cotton

Lek 4,490 Lek 5,490

Përshkrimi: Bëni një gjumë të mirë gjatë natës me jorganin super të ngrohtë dhe të butë COTTON. Me një përbërje prej pëlhurës së pambukut me cilësi të jashtëzakonshme, me një strukturë dhe butësi...

160x240
220x240
Lek 7,490 Lek 4,490
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Bëni një gjumë të mirë gjatë natës me jorganin super të ngrohtë dhe të butë COTTON. Me një përbërje prej pëlhurës së pambukut me cilësi të jashtëzakonshme, me një strukturë dhe butësi të dendur përqafon butësisht trupin për të mbajtur një ngrohtësi të këndshme dhe pa ju rënduar. 

Përbërja: 100% pambuk 
Mbushja: 100% microgel 350gsm

 Instruksionet e larjes:
 Larje në Lavatrice 40°C
 Hekurosje në temperaturë mesatare 


Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: EMA Hotelling, Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.