-12%

Mbrojtëse dysheku Kundra Ujit TERRY

Lek 1,190 Lek 3,490

Përshkrimi: Ky Mbrojtës i dyshekut Terry i papërshkueshëm nga uji jo vetëm që do të mbrojë dyshekun tuaj, por do të zgjasë jetëgjatësinë e tij. Bërë nga një pëlhurë e specializuar Terry...

70x140+30 cm
90x200+30 cm
100x200+30 cm
120x200+30 cm
140x200+30 cm
160x200+30 cm
180x200+30 cm
200x200+30 cm
Lek 1,350 Lek 1,190
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Ky Mbrojtës i dyshekut Terry i papërshkueshëm nga uji jo vetëm që do të mbrojë dyshekun tuaj, por do të zgjasë jetëgjatësinë e tij. Bërë nga një pëlhurë e specializuar Terry Toweling për të larguar ujin për të mbrojtur dyshekun tuaj nga derdhjet aksidentale dhe shenjat e djersës. Shtimi i një mbrojtësi dysheku në shtratin tuaj, siguron një gjumë relaksues të natës.

Ky mbrojtës i dyshekut është gjithashtu jo alergjik dhe siguron mbrojtje ndaj marimangave të pluhurit, duke e bërë këtë mbrojtës të përsosur për ata me lëkurë të ndjeshme dhe ata të prirur ndaj alergjive. Përveç kësaj, ai vjen me një fund elastik për të siguruar një përshtatje të rehatshme që do ta mbajë të sigurt mbrojtësin e dyshekut tuaj gjatë gjithë natës.

Pra, flini në paqe dhe shijoni një përvojë gjumi të qetë falë sigurisë që ofron ky mbrojtës i dyshekut, pasi nuk duhet të shqetësoheni më për njollosjen e dyshekut tuaj.

Veçoritë
Jo alergjike
Mbrojtja nga marimangat e pluhurit
Kundër pluhurit

Përbërja: 80%  pambuk, 20% poliester

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Nuk pranon hekur

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: EMA Hotelling, Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.