BackBack
Previous product
Ore Muri PUNTA Ore Muri PUNTA Lek 18,900 Lek 12,120
Next product
Ore Muri PICO Ore Muri PICO Lek 14,900 Lek 9,900
-36%

Ore Muri PUNTA

Lek 18,900 Lek 12,120

 Dimensionet:  Ø 28 cm – H: 63cm  Mekanizmi:  Gjermanë UTS  Përbërja:  Polisterol i zi dhe tekstil me fije qelqi të zi Akrepat: Dru Natyral  Arre  Lavjerresia: Dru Natyral Arre

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 Dimensionet:  Ø 28 cm – H: 63cm

 Mekanizmi:  Gjermanë UTS

 Përbërja:  Polisterol i zi dhe tekstil me fije qelqi të zi

Akrepat: Dru Natyral  Arre

 Lavjerresia: Dru Natyral Arre

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.