BackBack
-50%

CHIRPY Anësore Krevati Bebi

Lek 4,890 Lek 2,445

Përshkrimi: Anësore krevati nga koleksioni Nima Kids me një mbushje të krijuar posaçërisht për të mbrojtur fëmijën. Pëlhura e saj natyrale me një përbërje pambuku përshtatet shumë  mirë në krevatin e fëmijës tuaj  për...

40x200
Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Anësore krevati nga koleksioni Nima Kids me një mbushje të krijuar posaçërisht për të mbrojtur fëmijën. Pëlhura e saj natyrale me një përbërje pambuku përshtatet shumë  mirë në krevatin e fëmijës tuaj  për t’i ofruar një gjumë të qetë dhe të shëndetshëm që duhet të rritet.

Përbërja: 100% pambuk sateen 220TC
Mbushja: 100% mikrofibër
Përmasa: 40x200

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 30°C
Nuk pranon hekur
Mos përdor zbardhues ose klor

   

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.