BackBack

FANIA Batanije

Lek 6,390 Lek 7,390

Përshkrimi: Batanije  Marie Clair Paris, me një strukturë shumë të butë dhe qëndrueshmëri të madhe vjen tek ju në 2 përmasa teke dhe dopio. Përbërja: 60% pambuk 33% akrilik 7% poliesterPesha: 500 gr...

150x200
200x220
Lek 6,390
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Batanije  Marie Clair Paris, me një strukturë shumë të butë dhe qëndrueshmëri të madhe vjen tek ju në 2 përmasa teke dhe dopio.

Përbërja: 60% pambuk 33% akrilik 7% poliester
Pesha: 500 gr / m²

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 30°C
Hekurosje në temperaturë mesatare
Mos përdor zbardhues ose klor

 

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Dizenjuar nga Marie Claire Paris, Prodhuar në Turqi

  Mënyrat e Pagesës
  Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
  Mënyrat e Dërgesës

  Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

  Rreth Nesh

  Rreth Nesh

  Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

  Sprint Distribution

  Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

  Ecuria e Kompanisë

  Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.