BackBack
-50%

PIVOT Set Çarçafi Fanellat

Lek 3,245 Lek 4,495

Përshkrimi: Set çarçafi fanellat Nima Home, idealë për përdorim të përditshëm gjatë muajit të vjeshtës dhe dimrit. Falë përbërjes së tyre të pambukut ato janë të butë dhe jashtëzakonisht të ngrohtë për...

170x260
240x260
Lek 6,490 Lek 3,245
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Set çarçafi fanellat Nima Home, idealë për përdorim të përditshëm gjatë muajit të vjeshtës dhe dimrit. Falë përbërjes së tyre të pambukut ato janë të butë dhe jashtëzakonisht të ngrohtë për netët e ftohta. Pëlhura e saj prej pambuku është më i përshtatshmi duke ofruar komoditet për një gjumë të qetë dhe të shëndetshëm. Cilësia e tyre është e butë për lëkurën, kështu që ju mund të flini të qetë, pa asnjë shqetësim për alergjitë. Ata janë shumë të butë dhe të lehtë për tu larë dhe hekurosur, pa kërkuar kujdes të veçantë. Seti çarçafit, përbëhet nga 2 fletë çarçafi dhe këllëf jastëku me përmasë 50x70cm.

Përbërja: 100% fanellat

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Hekurosje në temperaturë mesatare
Mos përdor zbardhues ose klor


Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.