BackBack
-50%

SHAWL GRAY Set Çarçafi Flet

Lek 2,945 Lek 3,995

Përshkrimi: Set çarçafi flet pambuku nga Nima Home, idealë për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit. Falë përbërjes së tyre të pambukut ato janë të qëndrueshëm dhe mbeten të buta për...

Tek (2 flet 170x260 + 1 këllëf jasteku 52x72)
Dopio (2 flet 240x260 + 2 këllëf jastëku 52x72)
Lek 5,890 Lek 2,945
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Set çarçafi flet pambuku nga Nima Home, idealë për përdorim të përditshëm gjatë gjithë vitit. Falë përbërjes së tyre të pambukut ato janë të qëndrueshëm dhe mbeten të buta për shumë vite. Cilësia e tyre është e butë për lëkurën, kështu që ju mund të flini të qetë, pa asnjë shqetësim për alergjitë. Ata janë shumë të butë dhe të lehtë për tu larë dhe hekurosur, pa kërkuar kujdes të veçantë. Seti i çarçafit vjen ne dy përmasa teke dhe dopio.

Përbërja: 100% pambuk, 144TC

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Hekurosje në temperaturë mesatare
Mos përdor zbardhues ose klor


Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.