BackBack
-50%

Aromë Ambjenti RESTROOM

Lek 2,490 Lek 1,245

Përshkrimi: Aromë Ambjenti Restroom në shishe. Një kopësht pranveror ku aromat e luleve bashkohen dhe krijojnë një atmosferë magjike. Në ambjentin tuaj, trëndafili jeshil përqafon ndjenjën e freskët dhe shpirtërore të zymbylit, ndërsa notat e...

120ml
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Aromë Ambjenti Restroom në shishe. Një kopësht pranveror ku aromat e luleve bashkohen dhe krijojnë një atmosferë magjike. Në ambjentin tuaj, trëndafili jeshil përqafon ndjenjën e freskët dhe shpirtërore të zymbylit, ndërsa notat e ngrohta të zambakut dhe jargavanit të ëmbël vallëzojnë rreth tyre. Një shishe elegante transparente, plot aromë që shpërndahet natyrshëm dhe në mënyrë të barabartë në të gjithë hapësirën përmes shkopinjve prej druri.

Aroma: Green Rose, Hyacinth, Lily, Violet Lilac
Pesha: 120ml 

Artikujt Deco NIMA HOME prodhohen sipas standardeve të larta duke i'u nënshtruar kontrolleve të cilësisë për të siguruar plotësimin e  specifikimeve të kompanisë.

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.