BackBack
-41%

BUNNY LOVE Set me 3 Peshqirë

Lek 2,390 Lek 1,430

Përshkrimi: Set peshqiresh për bebe i përbërë 100% me pambuk natyral. Faza e shtypur e pëlhurës që secila prej tyre ka një model minimal dallues. Ato janë shumë të buta dhe absorbuese, të...

3x30x30
Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Set peshqiresh për bebe i përbërë 100% me pambuk natyral. Faza e shtypur e pëlhurës që secila prej tyre ka një model minimal dallues. Ato janë shumë të buta dhe absorbuese, të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Përbërja e tyre i bën ata të thithin ujin shpejt, në mënyrë që të mund të thajnë lehtë dhe këndshëm lëkurën e foshnjës. Ata janë shumë rezistent ndaj kohës dhe larjes së shpeshtë, ndërsa ruajnë ngjyrën e tyre.

Përbërja: 100% pambuk
Përmasa: 3x30x30

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Hekurosje në temperaturë mesatare
Mos përdor zbardhues ose klor


Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.