BackBack
-50%

Jastëk Memory ALOE VERA

Lek 8,490 Lek 4,250

Përshkrimi: Jastëku Memory Aloe Vera - Relax I Magjishëm. Në këtë jastëk VISCOLATTICE të mbrojtur nga "Health Protection" është shtuar esencë vajrash nga ALOE VERA. Ky jastëk lëshon aromë të freskët, delikat i...

50x70
Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Jastëku Memory Aloe Vera - Relax I Magjishëm. Në këtë jastëk VISCOLATTICE të mbrojtur nga "Health Protection" është shtuar esencë vajrash nga ALOE VERA. Ky jastëk lëshon aromë të freskët, delikat i cili zgjat dhe ndihmon në largimin e stresit e nervozizmit dhe gjithçka në avantazh të qetësisë dhe relaksit..

VISCOLATTICE është rezultat i një teknologjie të jashtëzakonshme që shton në cilësinë e lattice: ajrim, freski, stabiliet dimensional, ergonomi, i riciklueshëm, kundra merimangave dhe produkt pa përdorimin e CFC-ve.

Përbërja: Memory

Instruksionet e larjes:
Vetëajroset 
Nuk pranon ujë

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

 

Origjina: Prodhuar në Itali

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.