BackBack
-11%

Mbrojtëse Jastëku Kundra Ujit Knitted

Lek 350 Lek 550

Përshkrimi: Mbrojtëse dysheku hipoalergjik KNITTED:Materiali i sipërfaqes është bërë me thurje poliestër ultra të hollë të veshur me një shtresë membrane që merr frymë, hipoallergjike dhe 100% të papërshkueshme nga uji. Ajo...

30x40
40x60
50x70
50x80
Lek 390 Lek 350
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Mbrojtëse dysheku hipoalergjik KNITTED:
Materiali i sipërfaqes është bërë me thurje poliestër ultra të hollë të veshur me një shtresë membrane që merr frymë, hipoallergjike dhe 100% të papërshkueshme nga uji. Ajo mbron dyshekun tuaj nga marimangat e pluhurit, lëngjet, urina, djersitja, alergjenët dhe bakteret në mënyrë efektive.

Karakteristikat kryesore:

100% pëlhurë e thurur me membranë TPU e papërshkueshme nga uji, hipoalergjike, kundër marimangave dhe antibakteriale
Regjistruar në FDA si një pajisje mjekësore e klasit 1. Kujdes i mirë i lëkurës për fëmijët, gratë shtatzëna, të moshuarit dhe njerëzit e ndjeshëm
100% Kënaqësia e Klientit dhe Garancia e Cilësisë!

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Nuk pranon hekur dhe mos pastroni në tharje.


Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina:  EMA Hotelling, Prodhuar në Itali


Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.