BackBack

NUAN RED Çarçafë Zarf

Lek 6,990 Lek 9,890

Përshkrimi: Çarçafi Zarf Nuan Red në ngjyrë të kuqe të ndezur me një teksturë të mrekullueshme prej kadifeje bie në sy dhe predispozon për një dekorim të gjallë por në të njëjtën...

160x240
220x240
Lek 6,990
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Çarçafi Zarf Nuan Red në ngjyrë të kuqe të ndezur me një teksturë të mrekullueshme prej kadifeje bie në sy dhe predispozon për një dekorim të gjallë por në të njëjtën kohë edhe të ngrohtë për dhomën tuaj të gjumit gjatë festave. Është një zgjedhje ideale për rinovim dhe dekorim, duke qenë një bazë njëngjyrëshe për stilin që zgjidhni t'i jepni hapësirës tuaj. Mbanë formën dhe ngjyrën e saj të pandryshuar, edhe pas shumë vitesh, pa pasur nevojë për kujdes të veçantë.

Përbërja: 100% poliester
Përmasa: 160x240 dhe 220x240

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 30°C
Hekurosje në temperaturë të ulët
Mos përdor zbardhues ose klor 

 

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.