BackBack
-16%

Peshqir PLAZHI & PISHINE

Lek 1,990 Lek 1,690

Përshkrimi: Peshqir PLAZHI & PISHINE Materiali: 100% Pambuk,, Ngjyrosje VAT (rezistente ndaj diellit dhe larjeve të shumta)Pesha: 460 gsmNgjyra: Peshqirët e plazhit të ngjyrosur me teknologjine VAT janë shtesa perfekte për çdo ambient veror. Këta...

80x160
BLU E HAPUR
GRI
BEZHE
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Peshqir PLAZHI & PISHINE

Materiali: 100% Pambuk,, Ngjyrosje VAT (rezistente ndaj diellit dhe larjeve të shumta)
Pesha: 460 gsm
Ngjyra: Peshqirët e plazhit të ngjyrosur me teknologjine VAT janë shtesa perfekte për çdo ambient veror. Këta peshqirë janë krijuar posaçërisht për t'i rezistuar zbehjes, kështu që ju mund të shijoni ngjyra të gjalla dhe të qëndrueshme. Plus, procesi i ngjyrosjes me VAT siguron që ngjyra të mbetet e njëjt edhe pas larjeve të përsëritura.

Instruksionet e larjes:
Larje në Lavatrice 40°C
Hekurosje në temperaturë mesatare

Antialergjik: Testuar për substanca të dëmshme sipas OEKOTEX STANDARD 100 ©

Origjina: Nima Hotelling, Greqi


Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.