BackBack

Qiri Aromatik GINGER BROWN

Lek 2,490 Lek 3,190

Përshkrimi: Qiri Aromatik Ginger Brown në një gotë të kuqe. Ka një aromë unike festive që ndërthur një aromë pikante erëzash me freskinë e agrumeve dhe notat tokësore të pishës. Një aromë e...

160gr
350gr
Lek 2,490
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Qiri Aromatik Ginger Brown në një gotë të kuqe. Ka një aromë unike festive që ndërthur një aromë pikante erëzash me freskinë e agrumeve dhe notat tokësore të pishës. Një aromë e mrekullueshme do të bëjë që shtëpia juaj të ketë një ndjesi festive. Një qiri aromatike elegante në një gotë me ngjyrë të kuqe të ndezur që do të dekorojë hapësirën me një ndjesi festash. Ideale për shtëpinë tuaj ose si dhuratë për të dashurit tuaj gjatë festave.

Aroma: aromë pikante erëzash me freskinë e agrumeve dhe të pishës
Pesha: 160gr / 350gr

Artikujt Deco NIMA HOME prodhohen sipas standardeve të larta duke i'u nënshtruar kontrolleve të cilësisë për të siguruar plotësimin e  specifikimeve të kompanisë.

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.