BackBack

Sapun Handmade JINGLE ALL THE WAY

Lek 1,190

Përshkrimi: Sapunë Krishtlindjesh në një kavanoz 90 g. E punuar me dorë, miqësore me lëkurën dhe ideale për kujdesin e përditshëm të lëkurës. Ata kanë një ndjenjë të butë, pastrojnë butësisht...

90 gr
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Sapunë Krishtlindjesh në një kavanoz 90 g. E punuar me dorë, miqësore me lëkurën dhe ideale për kujdesin e përditshëm të lëkurës. Ata kanë një ndjenjë të butë, pastrojnë butësisht lëkurën dhe e lënë atë të butë dhe të hidratuar.

Kavanoza e sapunëve të Krishtlindjeve Let it Snow është ideale për të krijuar një atmosferë festive në banjën tuaj. Një kavanoz i mrekullueshëm plot me sapunë të punuar me dorë në dizajne Krishtlindjesh nga burrë dëbore dhe bredhi. Ata do të dekorojnë bukur banjën dhe do të japin një notë gëzimi për ju dhe mysafirët tuaj. Një dhuratë e mrekullueshme për shtëpinë tuaj ose për të dashurit tuaj.

Përdoreni sapunin duke e masazhuar në lëkurë të lagur derisa të krijohet shkuma e dëshiruar, më pas shpëlajeni mirë me ujë të bollshëm. Pas çdo përdorimi, hiqni sapunin nga burimet e lagështisë dhe ruajeni në një vend të thatë për të zgjatur jetëgjatësinë e tij.

Masa: 90 gr

Artikujt Deco NIMA HOME prodhohen sipas standardeve të larta duke i'u nënshtruar kontrolleve të cilësisë për të siguruar plotësimin e  specifikimeve të kompanisë.

Origjina: Prodhuar në Greqi, Nima Home

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.