BackBack

Set Aromatik Red Fruit & Woody

Lek 3,590

Përshkrimi: Set aromatike Red Fruit & Woody. Me një aromë të mrekullueshme që lëshon një harmoni festive, të lumtur të frutave të kuqe në kombinim me notat e koneve të pishave....

100ml & 130gr
Përshkrimi i Produktit

Përshkrimi: Set aromatike Red Fruit & Woody. Me një aromë të mrekullueshme që lëshon një harmoni festive, të lumtur të frutave të kuqe në kombinim me notat e koneve të pishave. Aroma e saj e veçantë do ta bëjë shtëpinë të gjatë Krishtlindjeve duke sjellë një ndjenjë të ëmbël ngrohtësie. Një hapësirë ​​e mrekullueshme aromatike që mund ta vendosni në çdo zonë të shtëpisë që dëshironi të krijoni një atmosferë festive. Seti përmban një qiri aromatik dhe një shishe me shkopinj me ngjyrë të kuqe, ideale për të dekoruar shtëpinë tuaj ose për t'ia dhuruar të dashurit tuaj.

Aroma: Fruity, Coniferus
Masa: Aroma 100ml & Qiriu 130gr

Artikujt Deco NIMA HOME prodhohen sipas standardeve të larta duke i'u nënshtruar kontrolleve të cilësisë për të siguruar plotësimin e  specifikimeve të kompanisë.

Origjina: Prodhuar në Greqi

Mënyrat e Pagesës
Tek Shtepia Ideale, ju mund te paguani me një nga mënyrat e mëposhtme të pagesës: - Pagesë në Dorëzim të Produktit (KESH)
Mënyrat e Dërgesës

Shtëpia Ideale mundëson dërgesa në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Mjafton të porosisni në faqen tonë dhe ne e sjellim me korier kudo që ndodheni.

Rreth Nesh

Rreth Nesh

Kompania Sprint distribution, është kompani lider në importimin, tregëtimin dhe instalimin e materialeve të tilla si Korniza për perde, Perde, Roler, Grila vertikale, Grila horizontale, Roman Shade, Triple Shade, Panel Truck, Perde Zebra, të të gjitha llojeve dhe modeleve. Sprint distribution është krijuar në vitin 2004 duke patur gjithmonë si funksion, tregetimin e këtyre produkteve në Shqiperi, Kosove, Mali i Zi, Maqedoni si me shumicë edhe me pakicë. Vendodhja e kesaj kompanie eshte ne Tirane ku ka 1 dyqan, magazinat dhe fabriken ku me nje staf shume te kualifikuar ben prodhimin dhe shperndarjen neper kliente ne kohe rekord..

Sprint Distribution

Sprint distribution ka zgjeruar gamen me aksesoret per ambjente familjare si Kuverta, Jorgane, Batanije Carcafe, Jastek gjumi dhe dekorativ, Peshqire, Robdishane, te cilat jane te nje cilesie te larte dhe me cmime konkuruese ne tregun Shqiptar dhe me gjere, te importuara nga firmat me te njohura Spanjolle dhe Italiane..

Ecuria e Kompanisë

Sprint distribution operon në gjithë Shqipërinë duke qënë kështu më afër klienteve dhe nevojave të tregut, dhe si i tillë arrin të shquhet si distributor presitigjoz në tregun Shqiptar dhe me tej. Kjo kompani e mbështet ecurine e saj pozitive në partneritetin e disa prej kompanive më të njohura Spanjolle, Italiane, Greke, Belge, Gjermane Franceze, etj. Me seriozitetin që e karakterizon, shumëllojshërinë dhe garancine e produkteve që tregton, kompania Sprint distribution synon cilësi dhe besueshmëri.